Skip links

Máme moře nápadů.

Jsme nová vlna digitálních agentur. Jako agentura se ale tak úplně necítíme. Baví nás umění, vymýšlení kreativního řešení, moderní technologie a ‘internety’. Práce nás nedrží na jednom místě, proto plujeme Prahou. Dohromady nás můžeš potkat snad úplně všude. To co děláme si fakt jako užíváme a věříme tomu!

Vizuální styly a logotypy

Vytváříme branding, který udává směr vaší značce. Zakládáme si na funkčním řešení vizuálního stylu, estetickém dojmu a jednoduché zapamatovatelnosti značky.

Fotografie a videa

Zlatá doba sociálních sítí, internetů a sdílení je v plném proudu. Věříme, že autentické fotografie a působivá videa komunikující směrem k zákazníkovi v dnešním světě skvěle fungují. Sýýýr!

Weby a aplikace

Weby od nás letí a nespadnou. Jednoduše se používají, protože jsou optimalizované pro mobilní zařázení, mají dobrou pozici v Googlu a jsou vždy naprototypované. Slova jako: usecase, wireframe, UI/UX nebo mobile first prostě milujeme!

Kreativní kampaně

Obsah kampaně stavíme na silných stránkách značky, s ohledem na aktuální trendy. Navrhujeme strategie, které směřují správnými kanály k cílovým skupinám tak, aby výsledky byly měřitelné a prodávaly.

Tvorba textů

Jsme zastánci výstižných sloganů, které baví, upoutají pozornost, posílí vztah k značce a hlavně prodávají. Pomůžeme vám lépe prezentovat příběhy vaší značky tak, aby fungovaly v digitálním světě.

Grafika a ilustrace

Vymýšlíme kreativní řešení, která jsou praktická a fungují s ohledem na vhodně zvolený styl. Baví nás komunikace k zákazníkovi skrz grafický design, který je pro nás důležitou předností.
V jednoduchosti je síla!

Plnou Prahou vpřed.

  • Letná je naše srdcovka, tady to všechno začalo💙 Wavelyting v @cafeletka✈️
#meeting #team #wave #najednevlne #snidane #modra #vlny #novyprojekt @nechyti.me
  • Na wavelytingu v @georgeprimeburger jsme to s burgerama trochu přehnali.🍔🍟 Nevejdeme se ani na fotku🐖🐖🐖🐖. #burger #hranolky #meeting #wave #najednevlne
  • Tak jsme ji (skoro všichni) našli! Tu, co nemá jméno... PS: Ten, co na fotce chybí ji asi ještě hledá ➡️ @ondrejklavik. 🌊
#meeting #bylijsmectyri #kavarna #vejcebenedikt #snidane #najednevlne @kavarnacohledajmeno
  • Wavely meeting tentokrát u @jakubfiedler na kolaudaci bytu. Blejskli jsme si dvě společný fotky. Ta první byla s promyšlenýma pózama, seriózní a ostrá. Ta druhá je ale komičtější a vypadá takhle ➡️ 🕺🏼🕺🏼💃🏼🕺🏼
#meeting #kolaudace #novybyt #skupinovefoto #wave #vlny #prace #fotimese
  • Wavely sraz před dvaceti lety.👨🏻‍💻👨🏻‍💻👨🏼‍💻👩🏼‍💻 #sraz #polaroid #mac #snidane #kafickujeme #cajickujeme #pracujeme #resime v @cafe_jedna
  • Vlevo business, vpravo ...? #najednevlne #prace #bussines #streda #praha

Plujeme v tom s vámi.

Teď už jen napis@wavely.cz